/Najlepsze etui dla iPhone 7 ? Test X-Doria Defense Lux / Gear / Edge / Shield / Engage Folio

Najlepsze etui dla iPhone 7 ? Test X-Doria Defense Lux / Gear / Edge / Shield / Engage Folio

Wybór najlepszego etui ochronnego dla naszych smartfonów nie jest łatwy, na rynku jest mnóstwo propozycji. Od najtańszych kosztujących kilka – kilkanaście złotych, które zapewniają tylko minimum ochrony po produkty klasy premium – które pod względem doboru użytych materiałów czy spasowania biją na głowę niekiedy oryginalne akcesoria pochodzące od producentów.

Najlepsze etui X-doria
Najlepsze etui X-doria

X-Doria – to słynny amerykański producent etui czy pokrowców ochronnych dla smartfonów Apple – iPhone 6,7, których cena nie jest na pewno przesadzona. Zaś same produkty charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania. X-Doria bardzo często do bardzo często wykorzystuje w swoich produktach komponenty z metalu, mające zapobiec np. przypadkom zginania iPhonów.

Cała linia produktów składa się z kilku kolekcji – bez wątpienia najlepszy wygląd i ochronę zapewnia sztandarowy model Defense Lux – wykonany z materiałów najwyższej jakości produkt.

Defense Edge to aluminiowy bumper łączący w sobie elegancję i zaawansowaną technologię. Mechaniczny proces obróbki z pojedynczego bloku aluminium gwarantuje idealne spasowanie wszystkich elementów.

Defense Gear – charakteryzuje się bardzo minimalistycznym wyglądem, Engage Folio to z kolei bardzo cienkie etui z miejscem na dwie karty płatnicze.

Jakie etui wybrać ?

Zerknijcie na porównanie z serwisu MobileReviewsEh

https://www.youtube.com/watch?v=AVClps3MRgQ&feature=youtu.be&a