/Przegląd najciekawszych etui dla smartfonów marki Huawei

Przegląd najciekawszych etui dla smartfonów marki Huawei

Huawei to marka która cały czas pnie się w górę w statystykach sprzedaży nie tylko w krajach azjatyckich, również w Polsce sprzedaż smartfonów chińskiej firmy notuje coraz większe wzrosty.

Flagowe modele Huawei – P9, P10, Mate to już bardzo dopracowane i dojrzałe modele, które pod wieloma względami mogą konkurować z telefonami od Samsuga lub LG, a w niektórych kwestiach je przewyższają.

Cechą szczególną wyróżniającą Huawei na tle innych flagowców – to cena, za topowe urządzenia zapłacimy z reguły ok 30-40 % mniejszą cenę, chociaż w ostatnim czasie różnica ta troszkę się zaciera – to nadal stosunek ceny do jakości wygląda bardzo dobrze.

Najwięksi producenci etui już jakiś czas temu zauważyli wzrost popularności smarfonów chińskiego producenta i obecnie proponują praktycznie wszystkie swoje kolekcje również do produktów Huawei.

Puro

Włoski producent akcesoriów proponuje swoje największe hity na najpopularniejsze modele smartfonów marki Huawei: P10, P10 Plus, P10 Lite, P9, P9 Lite, P8, P8 Lite są to m.in.

  • 3 Nude – ultra przeźroczyste etui, posiadające zaledwie 0.3 mm grubości
  • Ultra Slim – półprzeźroczyste również w rozmiarze 0.3 mm razem z folią na ekran
  • Glitter Shine – etui z warstwą brokatu mieniącą się w promieniach słońca
  • Booklet Wallet Case – ciekawe etui 3w1 – funkcja portfela + wygodnego standu

Krusell

Legendarna niegdyś marka nadal działa i ma się dobrze wypuszczając na bieżąco swoje kolekcje akcesoriów dla popularnych modeli smarfotnów:

  • Bovik Cover – solidne i przeźroczyste etui idealnie dopasowane do smarfnów Huawei
  • Malmo 4 Card Foliocase – wykonane z wysokiej jakości materiałów etui z funkcją poręcznego porfela